Odprta koda v študijskem letu 2018/19

V študijskem letu 2018/19 nadaljujemo z obštudijsko dejavnostjo Primeri uporabe odprte kode.

Na predmet se lahko prijavite v četrtek, 11. oktobra v avli Fakultete za elektrotehniko na predstavitvi obštudijskih dejavnosti ali tako, da izpolnete spodnji formular.

Tribe Loading Animation Image

Predmet se bo izvajal oba semestra. V prvem semestru ga bomo izvajali tedensko, ob ponedeljkih ob 17:00 uri v predavalnici P6. S predmetom bomo pričeli 5. novembra 2018.

Priporočamo, da  s sabo prinesete prenosni računalnik, saj bomo poleg predavanj izvedli množico delavnic in seminarjev iz uporabe odprtokodnih orodij.

Primeri uporabe odprte kode je akreditirana obštudijska dejavnost Univerze v Ljubljani, s katero študentje pridobijo 4 ECTS. Ker odprta koda sega že skoraj na vsa področja družbe in zaradi široko zastavljenega programa predmeta, je primerna za vse študijske programe Univerze v Ljubljani. Vabljeni! Tudi tisti, ki ste predmet že obiskovali.